Dobór zabudowy

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe ASTER Sp. z o.o. 62-051 Wiry, ul. Zespołowa 1. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesyłane zapytanie.
Zabudowy podwozi ISUZU.

Nasza Marka Isuzu w ofercie posiada podwozia od 3,5 tony do 14 ton. Taka szeroka gama dostępnych podwozi o dopuszczalnych masach całkowitych pozwala na stworzenie wielu typów zabudów które spełniają oczekiwania tych Użytkowników , którzy poszukują wytrzymałych , trwałych i niezawodnych środków transportu .

Konstrukcja podwozia z kabiną nad silnikiem jest atutem gdyż skraca długość całkowitą pojazdu po zabudowie i pozwala na osiągnięcie bardzo małych promieni skrętu co przekłada się na manewrowość i możliwość wjazdu w miejskiej architekturze.

Nasze kabiny są dobrze przeszklone co powoduje ,że kierowca ma doskonałą widoczność zarówno do przodu jak i na boki . Oczywiście okienka w ścianie tylnej kabiny są również dostępne.

Przedstawiamy Państwu spektrum możliwości realizacji zabudów naszych podwozi.

I. Zabudowy wywrotka. Są możliwe dla wszystkich DMC od 3,5 tony do 14 ton. Mocne ramy Isuzu pozwalają na przewożenie naprawdę dużych
obciążeń i bez problemu umożliwiają dołożenie żurawi HDS które zwiększają ich atrakcyjność szczególnie dla dostaw materiałów budowlanych.

II. Zabudowy skrzyniowe. Również możliwe dla wszystkich DMC od 3,5 tony do 14 ton. Naszym atutem są wymiary skrzyń ładunkowych które mogą
przewozić naprawdę długie ładunki sięgające 6 metrów dla N35L w segmencie do 3,5 tony. Jeśli interesuje Państwa podwozie P75 do 7,5 tony
to jego najdłuższa wersja umożliwia transport do 7,7 metra.

III. Zabudowy skrzyniowe z plandeką lub burto -firana posiadają takie same atuty jak zabudowy skrzyniowe.

IV. Zabudowy kontenerowe . Na naszych najlżejszych podwoziach serii M21 w segmencie do 3,5 tony możliwa jest zabudowa lekkich kontenerów
do przewozu mebli, dystrybucji towarów. Podwozia wyposażone w nowe silniki nie wymagające Ad-Blue , cechuje niskie spalanie i dobre rozłożenie
momentu obrotowego dzięki 6-cio biegowej skrzyni biegów. Oczywiście ten typ zabudowy realizujemy na całej gamie podwozi aż do 14 ton.

Osobną grupę stanowią ZABUDOWY KOMUNALNE

Nasze podwozia są bazą dla wielu zabudów komunalnych , gdyż obecne wymagania sektora branży komunalnej sprowadzają się do poszukiwania pojazdów
o mniejszych DMC które mogą bez problemu wjechać do centrów miast i manewrować w wąskich uliczkach , nie przekraczając ograniczeń nacisku osi.

Podwozia Isuzu były wielokrotnie zabudowywane jako śmieciarki , myjki do pojemników komunalnych , hakowce oraz bramowce. Takie realizacje dotyczą pełnej naszej gamy podwozi od 3,5 tony do 14 ton. Nasze podwozia serii F czyli od 11 do 14 ton posiadają zawieszenia pneumatyczne które bardzo korzystnie współpracują z średniej wielkości śmieciarkami.

Możliwe są również zabudowy typu skrzynia lub wywrotka z dużą zabudową typu klatka do transportu worków z odpadami z możliwością ich adaptacji pod indywidualne oczekiwania Użytkownika.

Nasza Firma współpracuje z firmami zabudowującymi które posiadają homologacje na podwozia ISUZU. Są to firmy polskie oraz włoska należąca do montowni naszych podwozi we Włoszech.